اصفهان، خ شیخ بهایی، روبه روی بیمارستان مهرگان،
ساختمان کیان طب، طبقه دوم

خدمات آرامش پایدار

مشاوره فردی، ازدواج، خانواده، کودک، نوجوان، تحصیلی و شغلی، سبک زندگی

مشاوره فردی

کمک به درمان اختلال های ناشی از افسردگی، وسواس و بدبینی

مشاوره ازدواج و خانواده

مشاوره عمومی خانواده، مشاوره پیش از ازدواج، ازدواج، سکس تراپی، اصلاح مزاج، طلاق و پس از طلاق

مشاوره کودک و نوجوان

مشاوره عمومی کودک و نوجوان، درمان اختلال بیش فعالی، درمان اختلال عدم تمرکز، مشاوره رابطه والد و کودک

مشاوره تحصیلی و شغلی

شیوه صحیح مطالعه و یادگیری عمیق، انتخاب رشته کنکور سراسری، مشاوره انتخاب شغل مناسب، برگزاری و تحلیل آزمون های منابع انسانی، خدمات مشاوره تحصیلی و شغلی

مشاوره سبک زندگی

اصلاح مزاج، اثر، رسالت و هدفگذاری

سوالات متداول

مرکز مشاوره آرامش پایدار همه روزه از 8 صبح تا 8 شب پاسخگوی شما عزیزان است. با این حال جهت رعایت حال مراجعان و مشاوران محترم، در هر زمان، یک تا سه جلسه مشاوره تنظیم خواهد شد.

خدمات مشاوره مرکز آرامش پایدار به ترتیب، مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره کودک و نوجوان، مشاوره فردی و مشاوره سبک زندگی است.

لیست خدمات مشاوره و مشاورین هر بخش را در صفحه خدمات مشاوره ببینید.

مرکز آرامش پایدار یک مرکز خصوصی مقرون به صرفه با نرخ مصوب صنفی است. هزینه هر ساعت مشاوره تخصصی در مرکز 450 هزار تومان است و شما در این مرکز هزینه اضافه پرداخت نخواهید کرد.

هیچ مشاوره تخصصی با کیفیتی رایگان نیست اما ما به دلیل درخواست زیاد مراجعان، 20 دقیقه مشاوره تشخیصی تلفنی رایگان برای بررسی مشکلات و چالش های هر مراجع در نظر گرفته ایم که باعث تسریع روند درمان مراجعین محترم و کاهش هزینه های آنان خواهد شد.

مرکز آرامش پایدار در شهر اصفهان، خیابان شیخ بهایی، روبه روی بیمارستان مهرگان واقع است. شما به راحتی از طریق اتوبوس و تاکسی میتوانید از هرنقطه شهر اصفهان به دفتر مرکز مراجعه نمایید.

بله خدمات مشاوره پیش از ازدواج مرکز از جلسات مشاوره فردی، مشاوره دو نفره و تست های روانشناسی و تحلیل آن تا استراتژی های روابط خانوادگی طرفین، گسترده است.

بله خدمات مشاوره خانواده در مرکز آرامش پایدار گسترده و گاهی تلفیقی از چند مشاور است. شما باید در ابتدای امر از طریق مشاوره تشخیصی رایگان طرح درمان خود را دریافت نمایید.

اگر اولین بار است که به مرکز آرامش پایدار مراجعه میکنید، از طریق رزرو وقت مشاوره تشخیصی 20 دقیقه رایگان به حرف های شما گوش میدهیم و سپس مشاور مناسب را به شما معرفی میکنیم.