اصفهان، خ شیخ بهایی، روبه روی بیمارستان مهرگان،
ساختمان کیان طب، طبقه دوم

ماموریت
آرامش پایدار

ما با ارائه خدمات مشاورهای فردی، گروهی، و کارگاههای آموزشی، خدمات مشاوره پیش از ازدواج، هنگام ازدواج، مشاوره خانواده، آموزش خانواده و پیش از ازدواج، زوج درمانی، سکس تراپی، درمان وسواس و افسردگی بدون دارو و اجرای انواع آزمون های روان شناختی، هوش، شخصیت و سنجش اختلال های روان شناختی در کنار شما خواهیم بود تا به شما کمک کنیم تا بهترین نسخه از خودتان شوید و زندگیای سرشار از آرامش و شادی را تجربه کنید.

رویای آرامش پایدار

مرکز مشاوره روانشناسی رویای آرامش پایدار، متعهد به ارتقاء سلامت روانی جامعه و با بهره گیری از دانش روز و رویکردهای نوین درمانی، به دنبال فراهم آوردن فضایی امن و حمایتی برای افرادی است که در جستجوی آرامش و تعادل در زندگی خود هستند.

رویای آرامش پایدار نه تنها یک نام است، بلکه نمادی از تعهد ما به ایجاد تغییرات مثبت و پایدار در زندگی افرادی است که به ما اعتماد میکنند.

مشاورین مرکز آرامش پایدار

عباس برومند

مدیر مجموعه آرامش پایدار پارسیان، مشاور خانواده، اصلاح مزاج و شبک زندگی

نام و نام خانوادگی

لورم ایپسوم متن ساختگی لورم ایپسوم هست

نام و نام خانوادگی

لورم ایپسوم متن ساختگی لورم ایپسوم هست

برای یه تغییر خوب و پایدار

تجربه مشاوره در محیطی امن و آرام

من حدودا شش ماه به مرکز آرامش پایدار مراجعه کردم و تمامی مشکلاتم از جمله افسردگی و چالش های ازدواجم برطرف شده. خدا خیرشون بده، واقعا انسان شریفی هستند و با دقت و توجه به مسائل میپردازند.
Setayesh Habibkhodaei
مرکز مشاوره آرامش پایدار عالی است. دکتر بسیار صبور بودند و با اینکه جلسه اولم بود، کلی آرامش گرفتم. جلسات مشاوره طولانی بود و به همین دلیل در پایان هر جلسه به نتیجه مشخصی رسیدم.
Nastaran Hashemzadeh
مدیر مرکز از هر لحاظ در جهت بهبود کیفیت خدمات مشاوره، حضور فعال دارند و به خصوص در زمینه خانواده و تست های شخصیت، مجموعه آرامش پایدار کامل است.
Masoud Bagheri